Vianočná besiedka


 

V posledný deň školského vyučovania v tomto kalendárnom roku bolo v našej škole veru veselo. Na vianočnú besiedku sme pozvali všetkých rodičov, starých rodičov, tety, ujov, súrodencov našich žiakov, ale tiež našich malých škôlkarov, zamestnancov školy, pani starostku a zamestnancov OcÚ,

Všetkých na začiatku milo privítala pani riaditeľka Anička Spišiaková, samozrejme, vrátane Mikuláša a čerta, ktorí už boli zvedaví na náš program.

Myslím, že tento rok sa nám program naozaj vydaril! Deti nezabudli ani jedinú básničku či pesničku, divadielko zahrali bez chyby a premiéru mala naša žiačka - klaviristka Grétka Mojžišová.

Mikuláš bol nadšený a čert sa čertil, lebo mu nevyšlo jeho želanie, aby sme všetko, čo sa dá, pokazili. Ešte to skúšal, keď Mikuláš rozdával balíčky, no aj keď vyzeral strašne, nebáli sme sa. Veď sme predsa všetci boli dobrí, nie? Čertisko nakoniec odišiel s dlhým nosom a prázdnym vrecom. Po programe sme sa však dozvedeli, že aj keď to nepriznal, aj jemu sa naše vystúpenie páčilo a musel uznať, že u nás veru nie je také dieťa, ktoré by si mohol odniesť so sebou.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na nás boli pozrieť a ďakujeme aj Mikulášovi a čertovi. Tento rok sa už v škole neuvidíme, tak Vám prajeme nielen krásne Vianoce, ale aj všetko dobré v roku 2015!


Webicon